Licznik odwiedzin

: 94463 osób

2012r.

Lp. Nazwa wydarzenia Data utworzenia wydarzenia Opis wydarzenia
1. Integracja z językiem hiszpańskim” 22. 08. 2012 r. Organizacja zajęć z języka hiszpańskiego (na zajęciach: nauka języka oraz poszerzanie wiedzy na temat Hiszpanii) dla wolontariuszy i przyjaciół Grupy Walka o marzenia – w każdy czwartek w Kawiarni Integracja Galicyjska (przy ul. Lubomirskiego 51/4 w Krakowie)
2. Spotkanie z językiem migowym” 03. 08.2012 r. Organizacja zajęć z języka migowego (na zajęciach: nauka podstawowych słówek, gramatyka, a przede wszystkim nauka tego co najważniejsze, czyli używania mimiki i bycia otwartym na nawiązanie kontaktu), zajęcia prowadzone są dla chętnych osób, przez Panią Marzenę Dudek – w każdy wtorek w Kawiarni Integracja Galicyjska (przy ul. Lubomirskiego 51/4 w Krakowie)
3. Warsztaty literackie 29.09. 2012 r. Organizacja warsztatów literackich, prowadzonych przez krakowskiego poetę i krytyka Matusza Wabika. Przykładowo, pierwsze zajęcia obejmowały: wprowadzenie, poznanie oczekiwań Uczestników, rozmowa o doświadczeniach lekturowych / literackich, krótki wykład poety (na temat kwestii: poezja a etyka) oraz dyskusja na temat poszukiwania form innych niż poezja i proza. Zajęcia przewidziane dla chętnych osób – w Kawiarni Integracja Galicyjska (przy ul. Lubomirskiego 51/4 w Krakowie)
4. Spotkania wolontariuszy 06.12.2012 r. Organizacja (we współpracy z Klubo – kawiarnią Integracja Galicyjska) spotkań dla wolontariuszy różnych fundacji, stowarzyszeń i innych organizacji – w celu wymiany doświadczeń, rozmowy na temat form pomocy potrzebującym oraz dla nawiązania nowych znajomości. Dodatkowo, w tym samym czasie – Jam session czyli wolne granie (możliwość pokazania swoich umiejętności śpiewu i gry na dostępnych na miejscu instrumentach). Spotkania w każdy czwartek w Klubo – kawiarni Integracja Galicyjska (przy ul. Lubomirskiego 51/4 w Krakowie)